Araç Tanıtım Pulunun Alınması
Üniversitemizin merkez ve ilçelerdeki tüm yerleşkelerine özel araçla girecek personel ve öğrencilerimizin güvenlik, trafik düzeni, otopark kullanımı ve giriş kontrolü hizmetlerinin düzenli bir şekilde yürütülebilmesi amacı ile Araç Tanıtım Pulu alması zorunludur. Araç Tanıtım Pulu İstek Formunda belirtilen hususlar tam ve eksiksiz olarak doldurularak, ehliyet (Sadece Ön Yüz) ve ruhsat (Araç Tescil Belgesi-Ad-Soyad Bilgilerinin olduğu belge) görselleri başvuru sistemine okunaklı bir şekilde taratılarak veya Fotoğrafı çekilerek yüklenmelidir. Başvuru sırasında yüklemiş olduğunuz belgeler incelendikten sonra Araç Tanıtım Pulu tarafınıza tahsis edilerek E-Posta Yoluyla bilgilendirileceksiniz. E-Posta Bilgilendirmesinin sonrasında Güvenlik Şubesinden araç etiketinizi imza karşılığı alabilirsiniz. E-Posta bilgilendirilmesi gelmeden Güvenlik Şubesine gitmeyiniz.
Sisteme Giriş Yapılmadan Önce Hazırlanması Gereken Belgeler
Ehliyet(Sadece Ön Yüz)  ve Ruhsat (Araç Tescil Belgesi-Ad-Soyad Bilgilerinin olduğu belge) Görselleri (okunaklı bir şekilde taratılmış veya Fotoğrafı çekilmiş)
Sisteme Giriş
E-posta ve Eduroam Şifrelerini birleştirme işlemini (MSKÜ BİDB tarafından 28.04.2016 ve 2.05.2016 tarihlerinde e-posta ile bilgi verilmiştir) yapan personelimiz için kullanmaları gereken şifre E-posta Şifresidir.
Birleştirme işlemini halen yapmayan personellerimizin kullanmaları gereken şifre eduroam,muybis şifresidir.

Şifrelerimi Şimdi Birleştir.

Kullanıcı Girişi
Bilgilendirme Mesajı
©2016 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı